Izvor: Akter, 18.Sep.2012, 15:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Datum pregovora na proleće

Potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić izjavio je da je realno da Srbija na proleće sledeće godine dobije datum za početak pregovora sa Evropskom unijom

Nastavak na Akter...



Povezane vesti

Datum za pregovore tek krajem 2013.

Izvor: NoviMagazin.rs, 18.Sep.2012

Datum za otvaranje pregovora sa Evropskom unijom Srbija može najranije da dobije krajem sledeće godine, a iako je bilo naznaka, Bugarska taj korak neće blokirati.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.