Izvor: Blic, 28.Jan.2017, 09:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dačić: Nastavak saradnje SNS, SPS i JS je u najboljem interesu Srbije
Lider SPS Ivica Dačić rekao je da je u najboljem interesu Srbije nastavak saradnje SPS i JS sa naprednjacima bez koje nema realizacije ključnih ciljeva državne politike.
U Beogradu je sinoć održan sastanak premijera Srbije i lidera SNS Aleksandra Vučića sa rukovodstvom SPS i JS.
- U najboljem interesu Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je nastavak saradnje SPS i JS sa naprednjacima bez koje nema realizacije ključnih ciljeva dravne politike. To podrazumeva i dogovor o predsedničkim izborima, o čemu će razgovori biti nastavljeni sledeće nedelje - istakao je Dačić za Novosti.
On tvrdi da je razgovor bio temeljan i otvoren. Sastanku je prisustvovao i Dragan Marković.
"Istaknuto je da je saradnja između naih stranaka bila dobra i da su postignuti ogromni rezultati na poboljšanju međunarodnog položaja naše zemlje i ekonomskih reformi", ocenio je lider SPS.
Prema pisanju Novosti, trojica lidera su uz načelne stavove o predstojećoj izbornoj trci za šefa drave, razgovarala i o strateškim pravcima Srbije i izazovima koje očekuju zemlju u geopolitičkoj areni.










