Izvor: B92, 19.Mar.2010, 15:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DSS: Zahtev za razrešenje Đilasa

Beograd -- Odbornička grupa DSS-NS Skupštine Beograda predala je zahtev za razrešenje gradonačelnika Dragana Đilasa sa te funkcije.

Zahtev je podnet zbog odgovornosti za materijalnu štetu od tri miliona evra nanetu sečom drvoreda u Bulevaru kralja Aleksandra. Iz Demokratske stranke Srbije saopšteno je da su u zahtevu za razrešenje Đilasa navedeni i drugi argumenti, kao i da je ta koalicija predala niz drugih inicijativa Skupštini grada povodom sednice zakazane za ponedeljak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 22. mart.

Odbornička grupa DSS-NS zatražila je da se na toj sednici raspravlja i o rekonstrukciji Bulevara i mosta Gazela.

U saopštenju se zahteva da se ne troši novac na posetu Beču koju bi, zbog iskustava tog grada u izgradnji metroa, trebalo da preduzme četrdesetočlana delegacija predvođena Đilasom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.