Izvor: B92, 15.Apr.2014, 14:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DS u Novom Kneževcu preša u NDS
Novi Kneževac -- Opštinski odbor Demokratske stranke u Novom Kneževcu većinom glasova odlučio je da se kolektivno učlani u Novu demokratsku stranku, saopšteno je danas iz NDS.
Ta odluka doneta je na jučerašnjoj sednici, pa je toj stranci pristupilo 11 od 13 odbornika u Skupštini opštine Novi Kneževac, predsednik opštine Dragan Babić, zamenik predsednika opštine Petar Jančić i tri od šest članova opštinskog veća.
Babić je rekao da je razlog za to nezadovoljstvo politikom DS u poslednjih 18 meseci i da zbog građana koji su glasali za njih imaju obavezu da slede izvornu ideju modernizacije i razvoja Srbije, navedeno je u saopštenju.
Opštinski odbor DS u Novom Kneževcu prešao u NDS
Izvor: Blic, 15.Apr.2014
Beograd - Opštinski odbor Demokratske stranke u Novom Kneževcu većinom glasova odlučio je da se kolektivno učlani u Novu demokratsku stranku, saopšteno je danas iz NDS. ..Ta odluka doneta je na jučerašnjoj sednici, pa je toj stranci pristupilo 11 od 13 odbornika u Skupštini opštine Novi Kneževac,...








