DS: Isključen i Jeremić

Izvor: Večernje novosti, 14.Feb.2013, 22:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DS: Isključen i Jeremić

IZVRŠNI odbor DS doneo je u četvrtak odluku da iz stranke isključi Vuka Jeremića. Bivši šef diplomatije na ovu odluku može da se žali Statutarnoj komisiji koja je ranije u četvrtak odbila primedbu Dušana Petrovića, čime je on i zvanično ostao bez knjižice. Obojica su se našla u nemilosti partije zato što nisu htela da vrate poslaničke mandate. Kako je navedeno u saopštenju IO demokrata, odluka da se Jeremić isključi doneta je zbog nepoštovanja odluke GO i kršenja Statuta DS. >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << - U DS su razmene mišljenja i argumenata uvek dobrodošle, a nakon što organi stranke donesu odluku, ona je obavezujuća za sve članove stranke, bez izuzetka, stoji u saopštenju. Petrović nam je rekao da njega još niko nije obavestio da je žalba odbačena. Na pitanje kakvi su mu planovi odgovara da će sačekati zvaničnu odluku, pre nego što odluči hoće li da pravi svoj poslanički klub ili stranku.

Nastavak na Večernje novosti...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.