
Izvor: Kurir, 16.Nov.2018, 19:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DOŽIVOTNA ZA HRVATA KOJI JE ISKASAPIO SUPRUGU U MINHENU: Htela je da ga ostavi , a on je izbo16 puta na ulici i vikao: Idemo zajedno u grob!
Pokrajinski sud u Minhenu osudio je na doživotnu robiju Hrvata Josipa B. (44) koji je lani na ulici kuhinjskim nožem iskasapio suprugu Marinu B. (43).
Povezane vesti
Doživotni zatvor Hrvatu koji je nasred ulice izbo ženu u Njemačkoj
Izvor: Nezavisne Novine, 16.Nov.2018
Pokrajinski sud u Minhenu na doživotnu zatvorsku kaznu osudio je 44-godišnjeg Hrvata koji je lani na ulici kuhinjskim nožem ubio suprugu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.