Izvor: B92, 11.Apr.2003, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čović napušta Koordinacioni centar?

Beograd -- Potpredsednik Vlade Srbije i predsednik koordinacionog centra za Kosovo i jug Srbije Nebojša Čović izjavio je da "intenzivno razmišlja o napuštanju funkcije" predsednika Koordinacionog centra. Čović je rekao da će u narednom periodu obavljati dužnost predsednika Koordinacionog centra i funkciju potpredsednika Vlade za privredu, ali da će se u svom radu "više okrenuti privrednim problemima". "Smatram da sam postigao rezultate i na jugu Srbije i na Kosovu. U svakom slučaju, iz Centra neću otići preko noći", rekao je Čović, ali nije precizirao kada će se to dogoditi.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.