Izvor: Blic, 15.Sep.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čistka kadrova DS i SDP na Kosovu

Čistka kadrova DS i SDP na Kosovu

Na današnjoj sednici Vlade trebalo bi da budu smenjeni dosadašnji koordinatori kosmetskih opština i postavljeni novi. Kako 'Blic' saznaje, spisak je sačinjen prošlog četvrtka i na njemu nema imena nikog iz DS i SDP.

Inače, listu novih kandidata sačinili su predstavnici DSS, SPS, SPO i NS. Tako će sedam opština pripasti DSS, šest SPS, četiri SPO a tri NS. Jednom opštinom - Istok, upravljaće nestranačka ličnost.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
- Smene su opravdane samo ako neko nešto nije radio dobro. Zato sadašnje smene shvatamo kao revanšizam jer ne vidimo neki drugi uzrok. Ali, takođe, ne može niko od nas tražiti da učestvujemo i snosimo odgovornost za procese na KiM, a da sa druge strane DS nema ljude koji u tom procesu učestvuju - ističe Goran Bogdanović, bivši ministar privrede u Vladi Kosova, a sada član Srpske liste za KiM iz redova DS. Ž. J.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.