Izvor: B92, 16.Sep.2002, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bujanovac dobio novo rukovodstvo

Bujanovac -- U Bujanovcu je u ponedeljak za novog predsednika opštine imenovan Nagib Arifi, po profesiji pravnik do sada zaposlen u Republičkoj upravi javnih prihoda u Bujanovcu, a Sevdailj Hiseni od danas je potpredsednik opštine. Za zamenika potpredsednika na konstitutivnoj sednici SO Bujanovac izabrana je Nada Stevanović. Odbornicima se tokom sednice obratio i potpredsednik Vlade Srbije i šef koordinacionog tela za jug Srbije Nebojša Čović koji je rekao da se ne treba baviti prošlošću, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << već se okrenuti budućnosti i unapredjenju mera poverenja u skladu sa programom dve vlade. "Čestitam vam na kompromisu koji ste napravili da se izabere ovakva multietnička lokalna vlast", rekao je Čović.

Sednici je prisustvovao i savezni ministar za etničke i nacionalne zajednice Rasim Ljajić, šef regionalne kancelarije OEBS-a za jug Srbije Roberto Montela i predstavnici političkog života juga Srbije.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.