Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Okt.2008, 10:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bajatović za direktora Srbijagasa?
BEOGRAD - Vlada Srbije trebalo bi da na današnjoj sednici imenuje direktore preduzeća Srbijagas i Direkcije za robne rezerve.
"Vlada bi trebalo da usvoji odluku o imenovanju potpredsednika Socijalističke partije Srbije Dušana Bajatovića za direktora Srbijagasa i Gorana Tasića iz Demokratske stranke za direktora Direkcije za robne rezerve", piše danas list "Blic".
Kako navodi, najpre će zasedati Kadrovska komisija Vlade Srbije koja će predlog >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << uputiti Vladi na usvajanje.
Prema izvoru Blica, realne teškoće postoje u pregovorima o kadrovima za velika preduzeća, poput Železnica Srbije, PTT, NIS i Putevi Srbije.
"Najspornije je ko će dobiti PTT, a ko Železnice. Takođe, i oko NIS-a se još pregovara na relaciji SPS - DS. SPS je tražio i PTT i Železnice, međutim iz DS (im) je poručeno da ne mogu upravljati i Železnicom i PTT-om", kaže sagovornik lista.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...













