
Izvor: Radio 021, 12.Avg.2019, 22:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Voz naleteo na automobil koji se provlačio između spuštenih branika, nema povređenih
Teretni voz je u Surčinu naleteo na automobil koji je pokušao da pređe preko pruge, iako su rampe bile spuštene.
Nema povređenih, prenosi RTS.
Nezgoda se dogodila u 18.30 na prelazu obezbeđenom automatskim polubranicima u železničkoj stanici Surčin, saopštila je "Infrastruktura železnice Srbije".
Teretni voz je naleteo na automobil koji se provlačio između spuštenih branika, a povređenih nije bilo.
U saopštenju se tvrdi >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << da je do udesa došlo isključivo zbog nepoštovanja signalizacije i saobraćajnih propisa vozača automobila, koji je pokušao da pređe preko pruge, iako su rampe bile spuštene.
"Infrastruktura železnice Srbije" apeluje na učesnike u drumskom saobraćaju da se ponašaju odgovorno i ne pokušavaju da pređu preko pruge dok su rampe spuštene, jer se takvi slučajevi najčešće tragično završavaju.
Autor: RTS
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.