Velja Ilić: Tadić je neozbiljan

Izvor: TvojPortal.com, 21.Apr.2011, 16:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Velja Ilić: Tadić je neozbiljan

(vesti online) - Boris Tadić je zaboravio da je predsednik države i ponaša se kao da je samo predsednik Demokratske stranke. Ceo svet nas opominje, korupcija cveta, država je u haosu, nismo doneli zakone koje su tražili iz Evropske unije i smatram da Srbija neće dobiti status kandidata do kraja godine - kaže za "Vesti" Velimir Ilić, predsednik Nove Srbije.
>> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << />  

Lider naprednjaka i dalje štrajkuje glađu, bili ste u u poseti. Šta se događa?
- Kad sam posetio Tomu Nikolića naišao je i ruski ambasador Aleksandar Konuzin. Nikolić nije baš dobro i mučno je za Srbiju što to gleda uoči velikog praznika.
  Hoće li Toma prestati sa gladovanjem nakon pričešća?
- Neće prestati dok Tadić ne raspiše vanredne izbore.
Ostatak vesti pročitajte na linku

nsvelja ilictadic neozbiljanpredsednik srbijepredsednik ds
Pogledaj vesti o: Nova godina,   Štrajk

Nastavak na TvojPortal.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TvojPortal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TvojPortal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.