Kupio stan u Moskvi od 67 miliona evra!

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Sep.2008, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kupio stan u Moskvi od 67 miliona evra!

MOSKVA - Šef moskovske agencije za prodaju nekretnina "Agent 002" Ruslan Barabaš izjavio je da za samo nedelju dana agencija našla kupca za stan u Moskvi po ceni od 2,456 milijardi rubalja - 67 miliona evra.

Stan je našao kupca za samo nedelju dana. Takve cene još nikad do sada nisu postignute iako je i kvadratura stana veliki - 1.300 kvadrata, kaže Barabaš.

To je 67 miliona evra, odnosno kvadratni metar tog prostora premašio je 51 hiljadu >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << evra.

Kupac se našao već za nedelju dana. Radi se o tridesetsedmogodišnjem biznismenu, koji je želeo da ostane anoniman.

Agencija ističe da je postavila visoku prodajnu cenu za semospratni aprtman zato što se nalazi u centru Moskve, i zato što se zgrada nalazi unutar rezidencije "Čiste grudi".

U toj zgradi svaki od šest sedmospratnih stanova ima posebna ulaz. U kompleksu se nalazi još devet vila. Tu se useljavaju ljudi koji su bliski ne samo po debljini novčanika, nego i po pogledima na svet - ukupno oko 30 vlasnika. Bez njihove preporuke tamo se ne može kupiti stan.

Da bi stigao do stana, vlasnik ne mora da koristi ulaz u zgradu, već može da uđe u garažu, izade iz auta i uđe u sopstveni lift, prenose ruski mediji.
Pogledaj vesti o: Nekretnine

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.