Nataša Bekvalac protiv Nede Ukraden u finalu

Izvor: Blic, 19.Jan.2011, 01:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nataša Bekvalac protiv Nede Ukraden u finalu

U trci za “Oskar popularnosti”, najprestižniju nagradu u životu javnih ličnosti, izabrani su finalisti. Za one koji su, prema glasovima publike, obeležili 2010. godinu svojim pesmama i nastupima i ušli u drugi krug sada se glasa mnogo jednostavnije, što obećava uzbudljivu završnicu.

Pošto je "Oskar popularnosti” najtačniji presek zbivanja na javnoj sceni u toku godine, može se reći da >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je 2010. bila veoma šarolika i bogata. Gotovo u svim kategorijama publika je uspela da spoji različite pravce, generacije i životne filozofije, što se najbolje vidi u konkurenciji za pop pevačicu, gde su se u finalu našle Nataša Bekvalac, Neda Ukraden i Aleksandra Kovač.

/* (c)AdOcean 2003-2010, MASTER: blic.rs.Blic.rs.Blic.rs.Zabava */ ado.master({id: 'nVkGeHL4kinw1gaEoqNWLGgjbXuYdmdTr6fliz5i89r.L7', server: 'ringierrs.adocean.pl' });

/* (c)AdOcean 2003-2010, blic.rs.Blic.rs.Blic.rs.Zabava.468X60_GORNJI */ ado.slave('adoceanringierrssigndwdkyq', {myMaster: 'nVkGeHL4kinw1gaEoqNWLGgjbXuYdmdTr6fliz5i89r.L7' });

Neda ove godine ima najveći hit, pesmu "Da se nađemo na pola puta”, Nataša je pažnju privukla provokativnim spotovima, a Aleksandra Kovač, kao i dosad, na svom novom albumu insistirala je na kvalitetu muzike. Slično šarenilo vlada i u konkurenciji za grupu godine, gde su finalisti "Električni orgazam”, "Piloti” i "Legende”, a u kategoriji za pop pevača našla su se tri asa, Željko Joksimović, Sergej Ćetković i Vlado Georgiev.

Po novim propozicijama u svoje SMS glasove ukucavate samo OP, što je skraćenica za "Oskar popularnosti”, zatim razmak, pa redni broj finaliste, koji možete naći u svakom broju magazina "Puls” i na sajtu www.pulsonline.rs/oskar-popularnosti. Za navedene kategorije glasanje izgleda ovako: ukoliko želite da glasate za Natašu, na 3343 pošaljite OP 28.

Ukoliko je vaš favorit Neda, na 3343 pošaljite OP 29, a za Aleksandru OP 30. Kad je reč o pop pevačima, za Joksimovića glasate porukom OP 31, za Ćetkovića OP 32, a za Georgieva OP 33. Ukoliko se vaš favorit nalazi među grupama godine, za ”Legende” na 3343 pošaljite OP 41, za "Električni orgazam” OP 42, a za "Pilote” OP 43.

Karte u prodaji

Spektakl svečane dodele "Oskara popularnosti” u osamnaest kategorija javnog života Srbije i regiona održaće se 1. februara u 21 čas u velikoj dvorani "Sava centra”, a karte su u prodaji po cenama od 1.000, 1.200 i 1.500 dinara.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Nataša Bekvalac i Neda Ukraden u finalu ’Oskara popularnosti’

Izvor: SrbijaNet.rs, 19.Jan.2011

Glasanje za dodelu nagrada ’Oskar popularnosti’ ulazi u svoju završnicu, a verovatno najinteresantnija kategorija je pop pevačica godine, za šta se u finalu bore Nataša Bekvalac, Neda Ukraden i Aleksandra Kovač. Svaka od konkurentkinja ima veliku podršku publike, ali i adut za pobedu.

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.