Izvor: Kurir, 18.Jul.2008, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sutra finale turnira u znak sećanja na Milicu Rakić
BEOGRAD, 18. jula 2008. (Beta) - U Osnovnoj školi "Svetislav Golubović Mitraljeta" u Batajnici sutra će biti održana završnica turnira u malom fudbalu organizovanom u znak sećanja na devojčicu Milicu Rakić, žrtvu NATO bombardovanja 1999. godine, saopštila je Gradska opština Zemun. Deseti memorijalni turnir u malom fudbalu "Mala Milica Rakić", koji se održava Pod motom "Da se ne zaboravi", najmasovniji je po broju učesnika među turnirima u Srbiji i okupio je po 17 ekipa iz kategorije petlića i pionira, kao i 40 ekipa seniora i 16 ekipa veterana.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













