Vučić: Ne plašim se Dinkićeve rukavice

Izvor: BKTV News, 21.Jul.2013, 10:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Ne plašim se Dinkićeve rukavice

“Ne pada mi na pamet da bilo šta obrazlažem i dokazujem Mlađanu Dinkiću, narod je taj u čijem interesu radim.” Kada smo ga pozvali da prokomentariše Mlađine žaoke na njegov račun posle Predsedništva stranke, lider Srpske napredne stranke kaže da nije Dinkić taj kome treba da polaže račune.

Bio sam na putu, >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << pa nisam čuo njegovu izjavu u originalu, već sam je samo video u pisanoj formi. Ali da vam kažem, neću i ne pada mi na pamet da Dinkiću bilo šta obrazlažem i dokazujem! Narod je taj kome nešto treba da dokažemo i pokažemo – kategorično je za „Alo!“ poručio vicepremijer.
Na naše pitanje da mu je Dinkić ipak svojom porukom bacio rukavicu u lice i izazvao ga, imao je zanimljiv odgovor: Pa nisam baš impresioniran tom Dinkićevom rukavicom! Ali, neka, Glavni odbor je uskoro i tu ćemo sve videti i odmeriti – najavio je lider naprednjaka i ponovio „naš posao je da radimo u interesu naroda, i to je jedino merljivo“.
Peti put vam kažem, neću biti premijer bez izbora!
Dok iz SNS sve učestalije stižu poruke da Aleksandra Vučića vide u premijerskoj fotelji, te se i rokade pojedinih resora i funkcija pominju kao jedan od mogućih modela rekonstrukcije, Vučić je u razgovoru za „Alo!“ stavio tačku na spekulacije da će uskočiti na Dačićevo mesto.
Može da predlaže ko šta hoće. Već pet puta sam rekao i neću da ponavljam. Neću da budem premijer bez izbora i nikakve rotacije u tom smislu ne dolaze u obzir – kategoričan je Vučić.
Izvor: Agencije
Tweet

Nastavak na BKTV News...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.