DINKIĆ I VLAHOVIĆ PALI U SEVDAH!

Izvor: Kurir, 04.Mar.2011, 09:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DINKIĆ I VLAHOVIĆ PALI U SEVDAH!

BEOGRAD - Nije sve tako crno! Ne, nije to izjavio ni poslanik Demokratske stranke Aleksandar Vlahović ni bivši ministar Mlađan Dinkić, ali sudeći po fotografijama koje nam je poslao paparaco Kurira s Kopaonika, gde je juče završen Biznis forum, izgleda kao da su jedan drugog zbog nečeg tešili.

BEOGRAD - Nije sve tako crno!

Ne, nije to izjavio ni poslanik Demokratske stranke Aleksandar >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Vlahović ni bivši ministar Mlađan Dinkić, ali sudeći po fotografijama koje nam je poslao paparaco Kurira s Kopaonika, gde je juče završen Biznis forum, izgleda kao da su jedan drugog zbog nečeg tešili.

Zabrinutog lica, s tompusom u ustima, Vlahović je slušao Mlađu, koji mu je, povremeno se osmehujući, nešto objašnjavao. A sve uz neizostavno belo vino.

Možda Vlahović i dalje ne može da se pomiri s činjenicom da Dinkić više nije ministar, pa ga lider G17 plus uverava da je to u stvari bio dobar potez premijera Cvetkovića.

A možda su samo bili umorni od napornog biznis savetovanja.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.