Izvor: SrbijaNet.rs, 28.Dec.2009, 02:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dodik: Incko nastavlja bespravno da deluje u BiH
Premijer Republike Srpske Milorad Dodik kaže da visoki predstavnik u BiH Valentin Incko nastavlja bespravno da deluje kada je reč o imovini i naglasio da se RS neće odreći svoje imovine. Dodik je u intervjuu za "Glas Srpske" rekao da BiH
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Dodik: Incko bespravno deluje u BiH
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Dec.2009
BANJALUKA - Premijer Republike Srpske Milorad Dodik kaže da visoki predstavnik u BiH Valentin Incko nastavlja bespravno da deluje kada je reč o imovini i naglasio da se RS neće odreći svoje imovine...Dodik je u intervjuu za današnji "Glas Srpske" rekao da BiH po Dejtonskom sporazumu i Ustavu, nije...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












