Izvor: RTS, 19.Jul.2020, 23:49

Inter sa penala izvukao remi protiv Rome, "Vučica" bez LŠ

Fudbaleri Rome i Intera odigrali su nerešeno 2:2 u jednom od derbija 34. kola Serije A.
Roma i Inter odigrali su dinamičan meč na "Olimpiku" u Rimu, a nakon više od 90 minut igre, pobednika nije bilo.

De Fraj je doveo goste iz Milana u vođstvo u 15. minutu susreta, nakon što je oštro korner izveo Aleksis Sančez.
Roma ipak uspeva da preokrene, a veliki udeo u tome igra gol Spinacole u finišu prvog poluvremena. Džeko je odložio loptu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << za svog beka, koji je plasira u gol gostiju.
"Vučica" do preokreta stiže u 57. minutu. Odličnu kontru u gol pretvara Mktarijan.
Kada se činilo da će Roma odneti sva tri boda, usledio je nakon penala koji je potpuno bizarno skrivio Spinacola, a koji je u gol pretvorio Lukaku.
Inter izbija na drugo mesto na tabeli sa 72 boda, jedan više od Atalante koja je treća, a pet manje od lidera Juventusa, koji ima i meč manje.
Roma sa druge strane ostaje petoplasirana, bez šansi za Ligu šampiona.