Izvor: S media, 25.Maj.2011, 19:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dinar u padu prema evru
Dinar će danas biti u padu prema zajedničkoj valuti evrozone za 47 para, ili 0,48 odsto, tako da će zvanični srednji kurs iznositi 97,3302 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije.
U 2011. godini, najniža vrednost nacionalne valute bila je 6. januara i iznosila je 106,4947 dinara za jedan evro.
Od uvođenja evra u opticaj, 1. januara 2002. godine, najniža vrednost srpske valute bila je 4. novembra 2010. godine, kada je zvanični srednji kurs iznosio 107,5216 dinara za jedan evro.
(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Kurs evra, Kurs dinara
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.























