Evro u ponedeljak 122,82 dinara

Izvor: Vesti-online.com, 07.Maj.2016, 07:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evro u ponedeljak 122,82 dinara

Dinar će u ponedeljak, 9. maja zadržati približnu vrednost u odnosu na evro i zvanični srednji kurs će biti 122,8167 dinara, objavila je Narodna banka Srbije. NBS je u petak prodala 10 miliona evra da bi ublažila dnevnu promenu kursa.

Dinar će u ponedeljak biti za jedan odsto slabiji nego na početku ove godine, imaće istu vrednost kao pre mesec dana, a za 1,6 odsto će biti slabiji nego pre godinu dana.

Dinar je ove godine bio najjači 4. januara, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << kada je kurs bio 121,5145 dinara za evro, a najslabiji 25. februara, kada je jedan evro koštao 123,5329 dinara.

NBS je ove godine na Međubankarskom deviznom tržištu ukupno prodala 725 miliona evra, a kupila 20 miliona da bi ublažila dnevne promene kursa.
Pogledaj vesti o: Kurs dinara,   Dinar,   Kurs evra

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.