Petrović za bod Krtica

Izvor: Sportski Žurnal, 27.Sep.2013, 20:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolubara – Spartak 27:27 (15:18)
Lazarevac – Dvorana: SRC KolubaraGledalaca: 150. Sudije: Nenadić (Mladenovac) i Stefanović (Beograd). Sedmerci: Kolubara 4 (3), Spartak 6 (4). Isključenja: Kolubara 18, Spartak 14 minuta.
KOLUBARA: Đorđević (10 odbrana, 1 sedmerac), Milašin Trivić 2, Radojičić, Marković 3, Lomić 7 (3), Protić, Ristović, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Nenadić 7, Đukić, Tomić 1, Žarković, Milenković (2 odbrane), Grujić, Miloš Trivić, Petrović 5, Mitrović 1.
SPARTAK VOJPUT: Vukosavljević, Kosović, Pavlović 2, Janjić,  Kaltak, Kovačević 5 (2), Todorović, Jovanović 6, Cvetković (12 odbrana, 1 sedmerac), Distol 2, Patočkai 2, Jelić 2, Papić 5 (3), Čupić 3, Đukanović.
Igrač utakmice: Petar Petrović (Kolubara).
Semafor: 2:4 (8), 7:10 (16), 11:14 (24), 20:21 (38), 24:24 (48) 27:26 (54).
(FOTO: SRLS)
Subotičani su u prvom delu meča bili znatno bolji i zasluženo otišli na odmor sa tri gola prednosti.
Lazarevčani su prvi put poveli u 43. minutu (23:22), tada je odličnu rolu imao mladi Petrović, koji je, pored pet postignutih pogodaka, ukrao nekoliko ključnih lopti.
Uzbudljivih poslednjih 30 sekundi, gosti su imali poslednji napad, ali nisu uspeli da pogode mrežu odličnog Đorđevića.
Podela bodova najrealniji je ishod ove uzbudljive utakmice pred rekordno malim brojem navijača.