PRIMERA: Pobeda Atletika u derbiju kola, Grizman odličan (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 19.Mar.2017, 21:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Andalužani su uspeli sKorea amo da postignu utešni gol.
Atletiko Madrid je u 28. kolu španskog prvenstva savladao Sevilju rezultatom 3:1.
Sve je počelo pogotkom Urugvajca Godina kojem je asistenciju uputio Antoan Grizman. To je ujedno bio jedini gol u prvom poluvremenu, mada je bilo nekoliko dobrih prilika.
(Izvor: YouTube/FootballNews2017)
>> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << /> Na pola sata se ponovo tresla mreža Sevilje, a ‘krivac’ za to je bio Grizman koji je duplirao prednost, dok je posao zavšio Koke 13 minuta pre kraja. Korea je bio strelac utešnog gola.