Devet medalja za borce Naisusa“ na državnom prvenstvu

Izvor: JužneVesti.com, 19.Maj.2021, 09:19

Devet medalja za borce "Naisusa“ na državnom prvenstvu

Na prvenstvu Srbije za pionire održanom u Beogradu proteklog vikenda KBC Naisus osvojio je 9 odličja. Tim je zauzeo 3. mesto u ekipnom plasmanu.

Sportska dvorana „Ranko Žeravica“ na Novom Beogradu okupila je proteklog vikenda 719 takmičara iz 54 ekipa na prvenstvu Srbije za pionire.

Mladi borci kluba borilačkih sportova Naisus osvojili su dve zlatne, 3 srebrne i 4 bronzane medalje.

Zlatne medalje osvojili su Andrej Stanković i Stefan >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << Stojković. Srebrom su se okitili Uroš Đurđević, Una Mitić i Tašana Petrović, dok su bronzane medalje osvojili Vera Jovanović, Jana Đurđević, Vasilije Mitić i Pavle Kostić.

U ekipnom plasmanu klub je zauzeo treće mesto kako u konkurenciji pionira 6-7 godina, tako i u konkurenciji 8-9 godina.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.