ŠEKS: IVO SANADER JE ZORO OSVETNIK PROTIV HDZ!

Izvor: Kurir, 13.Sep.2011, 00:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠEKS: IVO SANADER JE ZORO OSVETNIK PROTIV HDZ!

ZAGREB - Politički neprijatelji HDZ-a su brojni, a jedan od osnovnih neprijatelja je, kao Zoro osvetnik, Ivo Sanader. On je pred istražnim organom u Saboru pre oko godinu dana rekao da su svi sve znali i na tome gradi svoju strategiju. Ali nisu svi sve znali jer je postojao paralelni sistem upravljanja kojeg je on stvorio i za kojeg je znala svega nekolicina ljudi - rekao je Vladimir Šeks, koji tvrdi da se zavera protiv HDZ dešava uvek kada se primeknu izbori.

"Ove 22 godine, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << uoči svakih izbora i svakog velikog političkog događaja za HDZ uvek je bila tempirana priča koja je trebala da kompromituje HDZ. Tako je i sada - rekao je u Dnevniku Nove TV potpredsednik HDZ-a Vladimir Šeks, koji tvrdi kako se u aferi crnih fondova radi o podmetanju.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.