Ministarka kulture Ana Bekuta?

Izvor: NaDlanu.com, 08.Maj.2012, 15:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ministarka kulture Ana Bekuta?

Nakon što je gotovo izvesno da će sledeći premijer Srbije biti Ivica Dačić, pojavile su se spekulacije da bi u njegovoj vladi mesto ministra kulture mogla da osvoji, glavom i glasom, niko drugi do - Ana Bekuta, piše "Alo"!

Prilikom zvaničnog obraćanja lidera SPS-a, u kojem je izgovorio sada već antologijsku rečenicu: “Možda se ne zna ko će biti predsednik Srbije, ali se zna ko će biti premijer“, >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Dačić je bio okružen svojim najbližim saradnicima - Milutinom Mrkonjićem, Žarkom Obradovićem, Slavicom Đukić Dejanović, Dijanom Vukomanović, Ivicom Tončevim, Petrom Škundrićem, ali i Bekutom, koja je stajala tik iza njega!Ovo neočekivano pojavljivanje folk zvezde sa vrhuškom SPS-a izazvalo je različite komentare, ali i spekulacije da bi upravo simpatija Milutina Mrkonjića mogla da ostvari ono što se svojevremeno spekulisalo da je želja Zorice Brunclik - da kao folk pevačica zasedne u ministarsku fotelju!Uprkos celoj euforiji, Ana kaže za “Alo!“ da nema političke ambicije:- Ja sam u svom poslu više od ministra jer moj mandat traje već 27 godina. Nisam član nijedne partije, niti nameravam da se politički angažujem. U štabu SPS-a sam na dan izbora bila da ih podržim kao prijatelj i da im se makar na taj način odužim, jer su i oni mene podržali kada sam organizovala koncerte - rekla je Ana Bekuta.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.