Dojave Vuka Jovanovića

Izvor: S media, 18.Jan.2012, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dojave Vuka Jovanovića

Kako je čovek koji mesecima upozorava na kontrolu uma, uraganima kao tajnom oružju, diskreditaciji Rona Pola i napadu na Iran, postao medijska ličnost broj jedan u Srbiji i da li njegovo pojavljivanje treba da medijski potisne činjenicu o oružju pronađenom u hali Borik u Banjaluci.

Dojave Vuka Jovanovića nisu shvatane ozbiljno

Vehabije spremale masakr svih srpskih vođa

Veljović: Sprečen teroristički napad u Banjaluci

Vuk Jovanović, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << koji je poslednjih dana na naslovnim stranama srpskih novina zbog SMS-a koji je uputio „bliskom saradniku” ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića, a u kojem upozorava na pripremu ubistva najviših državnih funkcionera, odavno je poznat ministarstvima, kabinetima predsednika i stranim ambasada po raznim dojavama.

Jovanović, koga anonimni „izvori iz vrha MUP-a” beogradskoj štampi opisuju kao čoveka koji je „upućen u dešavanja u podzemlju i do koga su stigle informacije o atentatu”, poslednjih meseci je naročito aktivno slao pisma na razne adrese u kojima razotkriva mnoge svetske zavere.

Iz nekoliko ministarstava Vlade Srbije juče je potvrđeno da su primili dojave od Vuka Jovanovića, ali da ni jedna od njih nije shvaćena ozbiljno, jer informacije „više pripadaju teoriji zavere”, nego realnom stanju stvari.

(Politika)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.