Izvor: RTV Pink, 07.Apr.2011, 15:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dačićev predlog iz Kankuna
Konferencija o borbi protiv narkotika u Beogradu . . . Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić predložio je organizovanje regionalne međunarodne konferencije u Beogradu posvećene borbi protiv narkotika, kao i otvaranje kancelarije američke Agencije za borbu protiv trgovine narkoticima (DEA) u glavnom gradu Srbije, saopšteno je danas iz MUP-a. .
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











