Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Dec.2012, 14:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dačić ljut na Hrvate

Premijer Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je ljut na Hrvatsku zato što veliča zločine nad Srbima u operaciji "Oluja", a ne zbog toga što je Haški sud oslobodio hrvatske generale optužbe za proterivanje i ubistva srpskih civila.
Pogledaj vesti o: Hag

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Dačić ljut na Hrvatsku što veliča zločine

Izvor: Nezavisne Novine, 05.Dec.2012

BRISEL - Srpski premijer Ivica Dačić izjavio je danas, na forumu o Zapadnom Balkanu u Briselu, da je ljut na Hrvatsku zato što veliča zločine nad Srbima u operaciji "Oluja", a ne zbog toga što je Haški sud oslobodio hrvatske generale optužbe za protjerivanje i ubistva srpskih civila.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.