Izvor: S media, 14.Jul.2010, 16:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dačić: Ravnomeran razvoj i decentralziacija
Srbiji su neophodni ravnomeran regionalni razvoj i decentralizaciju, izjavio je danas predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić tokom posete Novoj Varoši.
On je kazao da je regionalizacija koja bi narušila jedinstvo Srbije, neprihvatljiva za Socijalističku partiju Srbije.
Ako će ovaj kraj ostati prazan zbog seoba, onda je time završena priča o zaštiti nacionalnih >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << interesa, rekao je novinarima Dačić, koji je i prvi potpredsednik vlade i ministar unutrašnjih poslova.
Najjvažnije je, naveo je Dačić, da se obezbede politička stabilnost, mir i bezbednost za sve gradjane koji žive na ovim prostorima, bez obzira na nacionalnu i versku pripadnost.
Dačić je prisustvovao obelezavanju slave novopodignutog manastira posvećenog svetim mučenicima Kozmi i Damjanu, na Vodenoj Poljani kod Nove Varoši.
Lider SPS-a i ministar unutrašnjih poslova je na slavi manastira lomio slavski kolač sa episkopima osječko-poljskim i baranjskim Lukijanom i mileševskim Filaretom, dekanom Pravnog fakulteta u Beogradu Mirkom Vasiljevićem i biznismenom Goranom Perčevićem.
Ivica Dačić je posetio i rezervat prirode "Uvac" i brodićem obišao Uvačko jezero.
Podeli ovu vest sa prijateljima na FACEBOOK-u klikom na dugme.
Povezane vesti
Policija i dalje čuva Nikolića
EU zadovoljna ukidanjem viza i bitkom protiv krimina
Ministar Dačić u Briselu
Blokada oko zgrade skupštine opštine Gnjilane
Gradjani prepoznaju značaj decentralizacije
Komentari
Ostavi komentar Nema komentara










