Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Jul.2011, 14:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dačić: Hadžić nije uhapšen
BEOGRAD -
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić demantovao je danas tvrdnje da je uhapšen bivši predsednik Republike Srpske Krajine, optužen za ratne zločine, Goran Hadžić i ocenio da plasiranje takvih tvrdnji predstavlja direktnu smetnju akcijama koje se preduzimaju za njegovo hapšenje.
Dačić je rekao da objavljivanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << takvih tvrdnji predstavlja slanje poruke onima koji učestvuju u Hadžićevom skrivanju da uskoro može biti uhapšen.
Vekarić i Veljović: Nemamo informaciju o hapšenju
Portparol Tužilaštva za ratne zločine Bruno Vekarić i direktor policije Milorad Veljović su jutros negirali da je uhapšen jedini preostali haški optuženik Goran Hadžić i time demantovali neproverene glasove koji su se danas širili u javnosti.
"Nemam informaciju da je uhapšen Goran Hadžić, naprotiv, imam informaciju da nije, proveravao sam i rekli su mi da nije uhapšen", rekao je Vekarić agenciji Beta.
I direktor policije Milorad Veljović rekao je agenciji Beta da nema informaciju da je Hadžić uhapšen.
"Ako nešto bude bilo, čuće se", rekao je Veljović.
Pogledaj vesti o: Uhapšen Goran Hadžić
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...









