Izvor: B92, 10.Apr.2012, 15:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dačić:APV specifična, a integrisana
Kula -- Predsednički kandidat Ivica Dačić kaže da Vojvodina treba da ostvari svoju specifičnost u odnosu na druge krajeve, ali da se instovremeno integriše u državu.
"To znači da se iskoriste sve prednosti Vojvodine, a ne da se stvara netolerancija između pokrajine, Beograda i drugih krajeva u Srbiji", pojasnio je Dačić na početku predizborne kampanje u Zapadno-bačkom okrugu.
Nosilac parlamentarne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << liste koalicije SPS-PUPS-JS sa Kuljanima je razgovarao o privrednim, ekološkim i drugim problemima te opštine. Odgovarajući na pitanja građana Dačić je, između ostalog, rekao da će svaki plan i predlog koji bude dostavljen radi rešavanja najvećih problema te i drugih sredina biti prihvaćen i obećao da će se založiti da ih centralne vlasti što efikasnije rešavaju.
U nastavku posete Zapadno-bačkom okrugu Dačić će govoriti na predizbornom skupu u Somboru.
Dačić: Iskoristiti sve prednosti Vojvodine
Izvor: Mondo, 10.Apr.2012
Kandidat za predsednika Srbije Ivica Dačić izjavio je danas u Kuli da treba naći najbolji mogući sistem da Vojvodina ostvaruje svoje specifičnosti u odnosu na druge krajeve Srbije, ali i da se istovremeno integriše u jedinstrvenu državu.











