DAČIĆ DEMANTOVAO DA JE PRIPREMANO UBISTVO DRAGANA TERZIĆA

Izvor: Kurir, 15.Nov.2011, 14:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DAČIĆ DEMANTOVAO DA JE PRIPREMANO UBISTVO DRAGANA TERZIĆA

INĐIJA- Mnistar policije Ivica Dačić demantovao je da su pripadnici radikanog vehabijskog pokreta pripremali atentat na načelnika Policijske uprave u Novom Pazaru Dragana Terzića i da je on zbog toga bio privremeno sklonjen na sigurno mesto.

Dačić je novinarima u Inđiji rekao da je sve poteklo od jednog zatvorenika koji je u istražnom postupku priznao da je takvu informaciju izmislio, jer je mislio da >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << će mu pomoći u procesu koji se vodi protiv njega.

Beogradski mediji su objavili da su pripadnici ekstremističkog vehabijskog pokreta pripremali ubistvo načelnika Trzića.

Ubistvo je, navodno, trebalo da se dogodi ovih dana, pa je iz predostrožnosti Terzić privremeno skonjen na sigurnu lokaciju.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.