Milošević: FSS mi ugrožava slobodu govora

Izvor: Sportski Žurnal, 13.Apr.2011, 17:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milošević: FSS mi ugrožava slobodu govora

Rekorder po broju utakmica za državnu reprezentaciju Savo Milošević rekao je da Fudbalski savez Srbije pokretanjem postupka protiv njega zbog izjave na TV B92 ugrožava njegova osnovna ljudska prava.
Milošević je gostujući u emisiji „Insajder” rekao da će poništiti svoju fudbalsku karijeru, ako u srpskom fudbalu nema nameštaljki . >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal <<

- Takav potez Fudbalskog saveza mogu da podvedem pod klasično udbaško saopštenje, koje ugrožava moja ljudska prava i slobodu govora - rekao je Milošević.
On je dodao da Disciplinska komisija FŠ neće imati težak posao da utvrdi da on nije član fudbalske organizacije i da će čelnike saveza rado sačekati na sudu.
- Koliko sam obavešten oni će kada utvrde da nisam član Fudbalskog saveza, kao što nisam, da to predaju sudu. Ozbiljno ću da porazgovaram sa svojim advokatima i rado ću ih čekati na sudu. Planiram da i ja podnesem tužbu protiv njih jer ugrožavaju moju slobodu govora. To je sve što imam da kažem - poručio je Milošević.
Pogledaj vesti o: Savo Milošević

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.