Krstajić: Briha bi poslao u Hag

Izvor: Beta, 23.Jun.2018, 18:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić ogorčen je sudjenjem Feliksa Briha na utakmici protiv Švajcarske, a kako je danas preneo Fudbalski savez Srbije (FSS), on je rekao da je poraz svima teško pao."Ništa mi nije rekao tokom drugog poluvremena nemački sudija. Bio je diplomata. Da danas mogu nešto da uradim, poslao bih ga u Hag. Da mu tamo sude kao što su oni nama. Trojica igrača su dobili kartone u prvom poluvremenu, svi oni koji bi trebalo da prave agresiju. Nije to slučajno", rekao je Krstajić, a preneo je FSS.Srbija je juče izgubila od Švajcarske posle preokreta sa 2:1 u drugom kolu Grupe E Svetskog prvenstva."Što se tiče atmosfere, bila bi bolja da smo pobedili. Utakmica koja nam dolazi je ona koja nam sve odlučuje. Igramo protiv velesile. Malo se spavalo ove noći. Možemo da budemo zadovoljni prvim poluvremenom. Promašili smo zicer preko (Duška) Tošića. Nikad ne tražim alibi, ali u drugom poluvremenu smo imali i loše faze. Primili smo dva jeftina gola, to mi je krivo. Bilo je to uticaja i sudije, svirale su mnogo kontra faulova. Kod prvog njihovog gola nismo bili koncentrisani. To ne sme da se dešava u reprezentaciji. Kada je bilo dobro, bio sam tu. ...