Izvor: Kurir, 04.Jul.2008, 00:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DODIK: IZRUGIVANJE SRPSKIM ŽRTVAMA

BANJALUKA, 03. jul 2008. (FoNet) - Predsednik Vlade Republike Srpske Milorad Dodik ocenio je danas da je oslobađajuća presuda Haškog tribunala Naseru Oriću skandalozno i sramotno izrugivanje srpskim žrtvama. "To je izrugivanje i pravdi i pravu i ponovno ubijanje srpskih civila oko Srebrenice, ponovno paljenje i bezobzirno uništavanje srpskih sela", izjavio je Dodik. On je, kako prenosi Radio RS, dodao da je ovom presudom Haški tribunal nagradio Orića za sva zlodela i podstakao sve kao što je Orić na ponovni zločin koji, kako se vidi, može ostati nekažnjen.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.