Izvor: Mondo, 27.Jun.2019, 11:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PESNIČENJE UŽIVO: Pretučen učesnik Parova (FOTO)
Novi sukob u rijaliti programu "Parovi" prerastao u opštu tuču.
Tokom sinoćnjih nominacija u rijalitiju Parovi, došlo je do sukoba koji je prerastao u tuču između bivšeg muža pevačice Goce Tržan Ivana Marinkovića i Mladena Vuletića.
"STOP lobotomiji - u Hag sa rijalitijima!" (FOTO)
Vuletić je prišao Marinkoviću sa leđa, ščepao ga >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << za vrat. Marinković nije pružao otpor, što nasilnika nije umirilo već podstaklo na još veće nasilje. Počeo je da ga udara pesnicama u glavu, a napadu na Marinkovića su se priključili i ostali rijaliti takmičari. Oni su počeli da šutiraju, vuku i cepaju bivšeg muža pevačice Goce Tržan.
Obezbeđenje je reagovalo i uspelo da primiri situaciju, a cela scena je emitovana uživo na nacionalnoj televiziji "Happy" na kojoj se ovaj rijaliti program emituje.
Snimak ovog premlaćivanja možete pogledati OVDE.
Pogledaj vesti o: Hag








