Izvor: S media, 19.Jul.2011, 23:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Goca Tržan: Uživo o razvodu!
Najaktuelnija priča o razvodu trenutno u Srbiji je bračni krah pevačice Goce Tržan, a nakon ekskluzivnog intervjua za magazin Stori, popularna dama će u četvrtak 21. 7. gostovati i u emisiji Žene na TV Prva.
Iako se Goca Tržan nadala da će posle saopštenja za medije sve ići mnogo mirnijim tokom, odmah su počela su nagađanja i tvrdnje da je razlog rastanka sa suprugom Ivanom njena prevara, a onda se >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << pojavila i teorija o gubitku velike svote novca za koju je navodno kriv uskoro bivši suprug.
Goca Tržan: Čula sam da me je Ivan varao!!!
Goca dobija 5.000 za dete od Ivana!
Goca Tržan: Muž me proganja!
Paparaci su joj neprestano za petama, a u intervjuu za aktuelni broj magazina Stori, otkrila je da je ona bila prevarena.
Goca Tržan će iskreno o aktuelnim temama u njenom privatnom životu razgovarati sa Ivanom, Natašom, Majom, Irinom i Marijom u novom izdanju emisije Žene, u četvrtak 21. jula u 22 sata na Prvoj, piše Stori.














