Izvor: EMportal, 03.Okt.2011, 16:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Miler: Južni tok će biti izgrađen u roku
Studija o izvodljivosti gasovoda Južni tok pokazala je da je projekat ekonomski opravdan i da će biti završen do kraja 2015. godine, izjavio je danas šef Gasproma Aleksej Miler.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Južni tok do 2015. godine
Izvor: NoviMagazin.rs, 03.Okt.2011
Studija o izvodljivosti gasovoda Južni tok pokazala je da je projekat ekonomski opravdan i da će biti završen do kraja 2015. godine, izjavio je danas šef Gasproma Aleksej Miler.
Južni tok gotov do 2015. godine
Izvor: Danas, 03.Okt.2011
Studija o izvodljivosti gasovoda Južni tok pokazala je da je projekat ekonomski opravdan i da će biti završen do kraja 2015. godine, izjavio je juče prvi čovek Gasproma Aleksej Miler.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta EMportal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta EMportal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













