Obradović pita koliko dokaza i fotografija treba da prilože da tužilaštvo pokrene istragu o Krušiku

Izvor: Danas, 09.Dec.2019, 14:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obradović pita koliko dokaza i fotografija treba da prilože da tužilaštvo pokrene istragu o Krušiku

Predsednik Dveri Boško Obradović upitao je danas tužilaštvo koji još dokazi i fotografije treba da se prilože da bi ono pokrenulo postupak povodom afere Krušik.

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

Obradović pita koliko još dokaza treba da prilože da tužilaštvo pokrene istragu o Krušiku

Izvor: Beta Video, 09.Dec.2019

BEOGRAD - Predsednik Dveri Boško Obradović upitao je danas tužilaštvo koji još dokazi i fotografije treba da se prilože da bi ono pokrenulo postupak povodom afere Krušik. (CH2)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.