Izvor: B92, 27.Okt.2014, 18:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Značajna saradnja sa Nikolićem"
Visoka predstavnica EU za spoljnu politiku Ketrin Ešton, kojoj ističe mandat, ponosna je onim što je postignuto u kontekstu dijaloga Beograda i Prištine.
Kako je saopštila pres služba srpskog predsednika, to se navodi u pismu Ketrin Ešton upućenom predsedniku Tomislavu Nikoliću.
Ketrin Ešton kojoj ističe mandat na mestu visoke predstavnike EU, istakla je da "visoko ceni veliku >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i značajnu saradnju" sa predsednikom Srbije.
"Osvrnuvši se na proteklih pet godina, posebno sam ponosna na ono što smo zajedno postigli u kontekstu dijaloga uz posredstvo EU", navela je ona i dodala da će EU ostati "blizak partner u ovom i u drugim poduhvatima".
Pogledaj vesti o: Tomislav Nikolić







