Izvor: Danas, 02.Apr.2025, 18:46

Poljoprivrednici kuvali za studente: Prodato 1.700 pljeskavica i tri praseta, sav prihod ide studentima koji putuju za Strazbur

Inicijativa za opstanak poljoprivrednika Srbije organizovala je danas u kampusu u Novom Sadu spremanje pljeskavica, pečenja i ostalih đakonija, a sav prihod od donacija ide studentima koji će biciklima krenuti sutra do Strazbura, kako bi EU institucijama ukazali na stanje u Srbiji. Prodato je 1.700 pljeskavica i tri praseta.

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

Humanitarba akcija „Točkovi za točkove“ u kampusu, prikuplja se novac za studente koji idu u Strazbur

Izvor: NoviSad.com, 02.Apr.2025

Humanitarna akcija „Točkovi za točkove“, koju organizuju poljoprivrednici i bajkeri, održava se u kampusu Univerziteta u Novom Sadu, a sav novac koji bude prikupljen namenje nje za biciklističku turu studenata do Strazbura..

Nastavak na NoviSad.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.