Izvor: Nezavisne Novine, 09.Maj.2014, 15:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ne odustajati od evropskog puta

BANJALUKA - Predsjednik Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović ocijenila je da je BiH danas puno dalje od EU nego što je bila prije dvije godine i poručila da ne treba odustajati od evropskog puta.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Ne odustajati od evropskog puta

Izvor: Cafe.ba, 09.Maj.2014

Predsjednik Vlade Republike Srpske Željka Cvijanović ocijenila je da je BiH danas puno dalje od EU nego što je bila prije dvije godine i poručila da ne treba odustajati od evropskog puta.

Nastavak na Cafe.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.