Jeremić razgovarao s Biltom

Izvor: RTV Pink, 08.Sep.2009, 14:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jeremić razgovarao s Biltom

. . . Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić razgovarao je danas u Švedskoj, koja u prvoj polovini godine predsedava Evropskom unijom, sa šefom diplomatije te zemlje Karlom Biltom, rečeno je Tanjugu u Ministarstvu spoljnih poslova Srbije. .

Nastavak na RTV Pink...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.