Izvor: Beta Video, 24.Apr.2017, 15:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Han: Potreban dialog s demonstrantima
BRISEL - Na pitanje novinara kako gleda na demonstracije koje se svakodnevno održavaju u Beogradu i drugim srpskim gradovima, evropski komesar za proširenje Johanes Han je odgovorio da smatra da je ``to pravo svih``. ``Kad je u pitanju zemlja kandidat za članstvo u EU, očekujemo da svako ima mogućnost da izrazi ono što ga zabrinjava i da može da negoduje i demonstrira....To se odvija na miran način i to je u redu i smatram da je dužnost vlasti u zemlji da na pravi način reaguju na to i udju u raspravu s ljudima, jer mora postojati interes da je u pitanju zajedničko kretanje ka evropskoj perspektivi``, rekao je Han.(CH2)
Kliknite na sliku da bi video krenuo.
Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv








