Izvor: Šumadija Press, 21.Feb.2011, 16:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Eksperti EK stigli u Srbiju

Prva ekspertska misija Evropske komisije koja će dodatno analizirati odgovore na Upitnik EK s ciljem pripreme Mišljenja o zahtevu Srbije za prijem u EU, počela je danas i trajaće do 25. februara.

Nastavak na Šumadija Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

EU upitnik: A šte ste vi, ono, odgovorili?

Izvor: Mondo, 22.Feb.2011, 02:18

U Beogradu je sa proverama odgovora koje je Beograd poslao Briselu, počela prva ekspertska misija Evropske komisije. Cele nedelje misije će dodatno analizirati odgovore na Upitnik EK, s ciljem pripreme Mišljenja o zahtevu Srbije za prijem u EU.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Šumadija Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Šumadija Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.