Izvor: Vesti-online.com, 13.Avg.2017, 13:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DSS: Dosta briselskog tutorstva
Demokratska stranka Srbije pozvala je sve političke aktere da se izjasne o uslovima EU, ističući uverenje da je došao čas da Srbija izađe iz začaranog kruga evropskih integracija i posveti se uređivanju sopstvenog društva, oslobođena briselskog tutorstva.
Lider Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović smatra da je u Srbiji prvenstveno potrebno otvoriti raspravu o Evropskoj uniji.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<
- Jasno je da potpisivanje pravno obavezujućeg sporazuma i priznavanje nezavisnosti Kosova nije jedini uslov ulaska u EU, već je to i promena politike prema Rusiji - naveo je Jovanović u saopštenju.
Nastavak na Vesti-online.com...
DSS: Otvoriti raspravu o EU
Izvor: RTS, 13.Avg.2017
. Demokratska stranka Srbije pozvala je sve političke aktere da se izjasne o uslovima EU, ističući uverenje da je došao čas da Srbija izađe iz začaranog kruga evropskih integracija i posveti se uređivanju sopstvenog društva, oslobođena briselskog tutorstva.












