Bezbednosni aspekti EU

Izvor: S media, 30.Mar.2010, 20:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bezbednosni aspekti EU

Institut za strategijska istraživanja Sektora Ministarstva odbrane za politiku odbrane organizovao je danas skup "Bezbednosni i odbrambeni aspekti priključenja Srbije Evropskoj uniji".

Skup, organizovan u formi "okruglog stola" organizovan je na tri panela od kojih su na prvom su razmatrani činioci bezbednosnih i odbrambenih aspekata priključenja naše zemlje >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << EU.

Drugi panel se odnosio na politiku bezbednosti i odbrane EU, dok su učesnici na trećem panelu raspravljali o kriterijumima za članstvo u toj organizaciji, objavljeno je na internet stranici Ministarstva odbrane.

Na skupu su učestvovali predstavnici Ministarstva odbrane i Vojske Srbije, Ministarstva unutrašnjih poslova, Kancelarije za evropske integracije Vlade Srbije, fakulteta Univerziteta u Beogradu i brojnih naučnih institucija koje se bave pitanjima bezbednosti i odbrane.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.