Izvor: Economy.rs, 23.Nov.2011, 17:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez pregovora EU sa Srbijom do juna 2012.

Danska ne očekuje da tokom njenog predsedavanja budu pokrenuti pregovori Srbije o pridruživanju sa Evropskom unijom, rekao je ambasador Danske u EU Jepe Tranholm Mikelsen.

Nastavak na Economy.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Danci nemaju Srbiju u planu predsedavanja EU

Izvor: Mondo, 23.Nov.2011

Danska ne očekuje da tokom njenog predsedavanja budu pokrenuti pregovori Srbije o pridruživanju sa EU, kaže ambasador u EU.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Economy.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Economy.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.