Izvor: RTS, 19.Okt.2008, 18:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Euleks samo s mandatom UN
Državni sekretar u Ministarstvu za Kosovo i Metohiju Oliver Ivanović nije isključio mogućnost razmeštanja Euleksa u srpskim sredinama na Kosovu, ali uz prethodno odobrenje Ujedinjenih nacija.
Ivanović je rekao da očekuje od šefa Euleksa Iv de Kermabona da zahtev za raspoređivanje svoje misije dostavi Savetu bezbednosti UN gde treba da bude potvrđeno ili odbačeno prisustvo misije EU.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









